Přejít na navigaci

Nabídka služeb - Kamenosochařství Tomáš Hála

Firma Kamenosochařství Tomáš Hála nabízí široký sortiment služeb. Na základě přání našich zákazníků jsme schopni zajistit např. návrhy a výstavbu krbů, kuchyňských desek či schodů.

Interiér

Pokud přemýšlíte nad tím, že byste si zpestřili Vaši domácnost či firmu něčím netradičním, můžete využít naší nabídky. Realizujeme bytové doplňky z různých druhů kamene tak, aby co nejlépe zapadly do Vašeho prostředí. Nabízíme stolky, fontánky, kamenné šachovnice aj. doplňky.

Více informací o službě Interiér...

Zahradní architektura

Pro naše zákazníky nabízíme možnost realizace kamenných doplňků v rámci zahradní architektury. Jedná se např. o návrhy a realizace kamenných pergol, posezení, okrasných zdí aj. doplňků, které obohatí Vaši zahradu.

Více informací o službě Zahradní architektura...

Kuchyňské desky

Nabízíme vylepšení do Vaší kuchyně. Kuchyňské pracovní desky mají celou řadu výhod. Mezi ty nejhlavnější patří trvanlivost plochy, která je odolná proti poškrábání a vysokým teplotám. Zajistíme kompletní služby od zaměření po osazení Vámi vybrané kamenné kuchyňské desky.

Více informací o službě Kuchyňské desky...

Krby

Realizujeme obklady krbů na míru dle přání zákazníka. Nabízíme široký výběr obkladů a tvarů krbů. Obložení krbu přírodním kamenem dodá Vašemu interiéru jedinečný vzhled. Přírodní kámen je vhodný pro obklady krbů zejména díky svým dobrým tepelným vlastnostem.

Více informací o službě Krby...

Dlažby a obklady

Firma Kamenosochařství Tomáš Hála nabízí venkovní i vnitřní kamenné obklady. Součástí služeb je rovněž možnost venkovní či interiérové dlažby dle individuálních potřeb zákazníka. Kamenné obklady a dlažby mají široký sortiment využití jak pro domácnosti, tak pro firemní kanceláře či sportovní areály (bazény, sauny aj.).

Více informací o službě Dlažby a obklady...

Schody

Kamenné schody Vám přinesou pocit stability a jistoty při každém kroku. Schody z přírodního kamene je možné díky jeho vlastnostem použít jak do interiéru, tak do venkovních prostor. Atraktivní vzhled není jediným kladem při volbě kamenných schodů. Důležité je rovněž to, že Vám kamenné schody zajistí především bezpečnou chůzi.

Více informací o službě Schody...

Fasády

Firma Kamenosochařství Tomáš Hála nabízí svým zákazníků jako další službu tvorbu kamenné fasády. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného materiálu pro Vaši fasádu.

Více informací o službě Fasády...

Koupelny

Rádi byste si zpestřili Vaši koupelnu něčím opravdu elegantním? Poradíme Vám vhodný typ a barvu kamene přímo pro Vaši koupelnu. Následně provedeme realizaci buď kompletní koupelny nebo její součásti - obložení vany, umyvadla či WC.

Více informací o službě Koupelny...


CZ EN

Kontaktní údaje

Kamenosochařství Tomáš Hála

Čsl. armády 817

508 01 Hořice

Tel./fax: +420 493 621 554

Mobil: +420 777 879 692

Email: hala@kamen-hala.cz

Kamenosochařství Tomáš Hála

Copyright © 2009 - 2023 Kamenosochařství Tomáš Hála | Tvorba www prezentací | Mapa stránek